Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.


Niezawodny dostawca surowego proszku steroidowego w Chinach - profesjonalny, wydajny, wiarygodny   

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktySterydy trenbolonowe

Bezpieczeństwo Trenbolon Enanthate wtrysku 10161-33-8

Im Online Czat teraz
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Otrzymałem przesyłkę i przygotowałem sprzęt. Jestem pod wrażeniem i zadowolony z twoich produktów. Masz mnie jako klienta na całe życie!

—— Andrzej

Tak, otrzymałem wszystko. Naprawdę Cię doceniam! ! Okazało się, że są to doskonałe relacje biznesowe. Jestem bardzo szczęśliwy !!

—— Jameson

Cóż, wszyscy kochają twoje produkty, więc będę robił z tobą interesy w przyszłości!

—— Nona

Bezpieczeństwo Trenbolon Enanthate wtrysku 10161-33-8

Safety Trenbolone Enanthate Injection 10161-33-8
Safety Trenbolone Enanthate Injection 10161-33-8 Safety Trenbolone Enanthate Injection 10161-33-8 Safety Trenbolone Enanthate Injection 10161-33-8

Duży Obraz :  Bezpieczeństwo Trenbolon Enanthate wtrysku 10161-33-8 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Wuhan, Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: WHYC
Orzecznictwo: GMP, ISO 9001, USP, BP
Numer modelu: Trenbolon Enanthate CAS 10161-33-8
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 gramów
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 kg / worek foliowy 25 kg / bęben
Czas dostawy: w ciągu 3 dni po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 kg miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Trenbolon Enanthate CAS: 10161-33-8
Waga molekularna:: 382,54 Początek: Wuhan, Hubei, Chiny
Opakowania: Dobrze przebrany Przewoźnik: EMS, HKEMS, Fedex, DHL, TNT, UPS
Zapłata: Bitcoin, Money Gram, Western Union, przelew bankowy Dostawa: 4-7 dni roboczych od drzwi do drzwi po dokonaniu płatności!
High Light:

sterydy masy mięśniowej

,

proszek octanu trenbolonu

99% Trenbolon Enanthate CAS 10161-33-8 Potężny steryd anaboliczny do wzrostu mięśni

 

Opis:

 

Trenbolon Enanthate to długo estrowa odmiana hormonu Trenbolon.

 

Trenbolon Enanthate jest sterydem, który znacznie zwiększy wytrzymałość mięśni, można wykonać więcej pracy i nie zmęczysz się tak szybko, a także odegra ważną rolę w regeneracji i gojeniu.

 

W celu zwiększenia masy może nie być lepszego sterydu niż trenbolon Enanthate, a dzięki enanthate ester użytkownicy będą potrzebować tylko jednego wstrzyknięcia na tydzień.

 

Trenbolon Enanthate jest dostępny tylko w podziemnych laboratoriach i nie był przeznaczony do spożycia przez ludzi, chociaż jest uważany za idealny lek dla kulturystów, którzy chcą spalić tłuszcz i zyskać mięśnie, chociaż jego długi ester jest nierozsądny dla profesjonalnych sportowców, którzy przechodzą testy do użycia .

Trenbolon Enanthate jest bardzo silnym androgenem o silnej aktywności anabolicznej.Dobrze nadaje się do szybkiego budowania siły i masy mięśniowej, zwykle zapewniając użytkownikowi wyjątkowe rezultaty w stosunkowo krótkim czasie.

Wysoki poziom androgenów wynikający z tego sterydu, przy braku nadmiaru estrogenu, może również przyspieszać spalanie tkanki tłuszczowej.Rezultatem powinna być znacznie bardziej napięta sylwetka, miejmy nadzieję, że bez potrzeby stosowania ekstremalnych diet.Trenbolon Enanthate może zatem pomóc w uzyskaniu niesamowicie twardej, zgranej sylwetki i jest idealnym produktem dla wyczynowych kulturystów.
 

Szybkie Szczegóły:

 

Nazwa:

Trenbolon Enanthate

Nazwa chemiczna: 4,9,11-estratrien-17beta-ol-3-on Enanthate;

Numer CAS: 10161-33-8

Test: 97-101%

Standard: Standard korporacyjny

Pakowanie: woreczek foliowy lub puszka.

Wygląd: jasnożółty lub żółty krystaliczny proszek;MP: 72~78¡ãC

Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, Anabolin.

Jako męski hormon i hormony anaboliczne.

Wzór cząsteczkowy: C25H34O3

Masa cząsteczkowa: 382,54

Struktura molekularna:

Bezpieczeństwo Trenbolon Enanthate wtrysku 10161-33-8 0

 

Aplikacje:

 

Podobnie jak wszystkie formy Tren, Trenbolon-Enanthate jest sterydem anabolicznym 19-nor, który ma niesamowitą ocenę anaboliczną i androgenną 500 w obu kategoriach.Hormon, który mocno wiąże się z receptorem androgenowym, zapewniając silne właściwości anaboliczne i spalające tłuszcz, Trenbolon-Enanthate ma wiele cech wspólnych dla innych sterydów anabolicznych, ale często prawie dziesięciokrotnie większy od poziomu mocy.Dzięki swojej dokładnej naturze, Tren-E, jak jest powszechnie nazywany, znacznie promuje uwalnianie silnego hormonu peptydowego IGF-1;masowo, naturalnie wytwarzany hormon anaboliczny.Co więcej, podobnie jak większość sterydów, zwiększa retencję azotu, syntezę białek i liczbę czerwonych krwinek, ale naprawdę świeci w wydajności odżywczej.Hormon trenbolonowy ma zdolność radykalnej poprawy wydajności składników odżywczych;co oznacza, że ​​wszystkie spożywane przez nas składniki odżywcze są wykorzystywane w znacznie wyższym stopniu.

 

Wszystkie formy Tren niosą powyższe cechy, a w przypadku Trenbolonu-Enanthate mamy formę Tren, która niesie takie cechy w znacznie wolniejszym tempie działania, jednocześnie niosąc znacznie większą masę cząsteczkową.Wersja Tren-E jest największą wersją Tren na bazie estrów, jaką mamy, i jako taka ma aktywny okres półtrwania wynoszący około 8 dni;Fina ma okres półtrwania odpowiednio 3 dni, a Parabolan 6 dni.Ponieważ Trenbolon-Enanthate niesie większy ester Enanthate, ester zajmuje znacznie większą masę w całym związku, powodując, że większa część całkowitej masy jest estrem, a nie hormonem.Na przykład 100 mg octanu trenbolonu, najmniejsza wersja estrowa, da około 87 mg użytecznego hormonu, podczas gdy 100 mg trenbolonu-enantatu da około 72 mg rzeczywistego Trenu.Oczywiście całkowite dawkowanie można dostosować, aby otrzymać całkowitą pożądaną ilość użytecznego hormonu, ale musisz zrozumieć konwersję, aby uzyskać pożądany efekt.

 

Skutki uboczne:
 

Trenbolon jest sterydem anabolicznym i jako taki niesie ze sobą wszystkie typowe skutki uboczne, które są powszechne wśród wszystkich sterydów anabolicznych

 

Trenbolon nie aromatyzuje do estrogenu w żadnej dawce, istnieje zerowe ryzyko wystąpienia skutków ubocznych związanych z estrogenem z samym Trenbolonem.Skutki uboczne Estrogen Trenbolon Enanthate są dosłownie nieistniejące.Zaleca się jednak uważne monitorowanie dawki związków aromatyzujących z nim uruchamianych (tj. Testosteronu, Dianabolu itp.), ponieważ bogate w estrogen środowisko w organizmie często prowadzi do dodatkowych skutków ubocznych i powikłań Trenbolonu Enanthate ze względu na złożone ścieżki hormonalne w organizmie. ciało, które jest powiązane i połączone między estrogenem, progestynami, prolaktyną i enzymem aromatazy.Często, jeśli dana osoba doświadcza skutków ubocznych związanych z estrogenem podczas stosowania Trenbolonu, nie jest to wynikiem samego Trenbolonu, ale innych związków, które dana osoba używa razem z nim.

 

Androgenne skutki uboczne są rzeczywiście problemem i zdecydowanie znajdują się na liście skutków ubocznych Trenbolonu Enanthate, ponieważ Trenbolon wykazuje ocenę siły adrogennej 500. Oznacza to, że jest 5 razy większa niż siła androgenna testosteronu.Jednak zaletą tego czynnika jest to, że Trenbolon nie przekształca się w żadne silniejsze metabolity androgenne w organizmie (w przeciwieństwie do testosteronu, który jest redukowany do dihydrotestosteronu w organizmie).Dlatego wszelkie zdolności androgenne wynikające z Trenbolonu są tym, czego można oczekiwać średnio podczas jego stosowania.Osoby muszą uważać, aby monitorować i obserwować androgenne skutki uboczne, takie jak: zwiększona agresja, drażliwość, trądzik (w wyniku zwiększonego wydzielania oleju na skórze), możliwość łysienia typu męskiego (jeśli ktoś posiada na to genetykę) i łagodny przerost prostaty (powiększenie prostaty).Należy pamiętać, że inhibitory 5-alfa reduktazy, takie jak Proscar, Finasteride, Dutasteride i Propecia, nie robią nic, aby zmniejszyć lub wyeliminować androgenne skutki uboczne Trenbolonu Enanthate.

 

Nie powinno być obaw o problemy z wątrobą (hepatotoksyczność) z Trenbolone Enanthate, ponieważ jest to steryd anaboliczny do wstrzykiwań, który unika pierwszego przejścia przez wątrobę.Jednak negatywna zmiana poziomu cholesterolu i innych problemów i problemów sercowo-naczyniowych może stanowić problem, tak jak w przypadku większości, jeśli nie wszystkich sterydów anabolicznych.Efekty uboczne Trenbolonu Enanthate niosą ze sobą również typowe tłumienie / wyłączanie HPTA, które jest powszechne dla wszystkich sterydów anabolicznych.Dlatego użytkownicy powinni albo ograniczyć się do krótszych cykli, albo zadbać o zastosowanie odpowiedniego protokołu PCT (Post Cycle Therapy) po użyciu, aby w wyniku zaniedbania w tym obszarze nie rozwinął się wtórny hipogonadyzm.

 

Przepis kucharza:

Zwykła receptura 100mg/mL na 100mL
10 gramów proszku etanatu trenbolonu (7,5 ml)
2mL BA (2%)
10mL kulki (10%)
80,5 ml oleju

Zwykła receptura 200 mg/ml na 100 ml
20 gramów proszku etanatu trenbolonu (15 ml)
2mL BA (2%)
15mL kulki (15%)
68 ml oleju

 

Porady:

 

Trenbolon zazwyczaj nie jest odpowiedni dla początkujących


Trenbolon, jak widzimy, jest bardzo, bardzo silnym związkiem, a skutki uboczne w niektórych przypadkach mogą być brutalne dla niektórych ciężarowców.


Powód wyboru nas:

 

1):Najwyższa jakość i konkurencyjna cena:  

Nasza firma jest renomowanym producentem farmaceutycznym z ponad 15-letnim doświadczeniem w Chinach, a wszystkie proszki są dostarczane bezpośrednio z naszej fabryki.

 

2): Szybka, bezpieczna i dobrze zamaskowana dostawa:

Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący oraz wystarczające zapasy zapewniają, że przesyłka może zostać szybko i bezpiecznie dostarczona do Twojej ręki przez DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS itp.

 

3): Doświadczony w eksporcie:

Mamy klientów na całym świecie.Produkty zostały wyeksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Brazylii, Meksyku, Australii, Japonii, Korei, Tajlandii, Indonezji, Urugwaju i wielu innych krajów.Wskaźnik przejścia klienta ≥99%

 

4): Elastyczne warunki płatności:

T / T, Western Union, Money Gram, Bitcoin.Zawsze znajdzie się termin, który będzie dla ciebie dogodny.

 

5): Serdeczna obsługa klienta i obsługa posprzedażna:

Zdjęcia paczki i numery śledzenia zostaną wysłane do Ciebie po jej przygotowaniu.Wszelkie pytania zostaną rozwiązane tak szybko, jak to możliwe.

 

Certyfikat Autentyczności:

 

ELEMENTY TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Jasnożółty lub prawie biały krystaliczny
proszek
Jasnożółty proszek
Identyfikacja IR Pozytywny
Analiza 97,0~103,0% 99,37%
Temperatura topnienia 70~80°C 70,5~76,5°C
Dokładny obrót +22~+26° +23,09°
Strata przy suszeniu 0,5% maks. 0,25%
Pozostałości po zapłonie 0,1% maks. 0,05%
Metale ciężkie Maksymalnie 20 str./min <20ppm
Lotne zanieczyszczenia organiczne spełnia wymagania. Zgodne
Substancje pokrewne Pojedyncze zanieczyszczenie: 1,0% maks <1,0%
  Całkowite zanieczyszczenia: 2,0% maks. <2.0%
     
Wniosek Specyfikacje są zgodne ze standardem korporacyjnym.


Produkty powiązane:

 
  SERIA TRENBOLONE  
1 Octan Trenbolonu (Finaplix H/Revalor-H) Numer CAS: 10161-34-9
2 Trenbolon Enanthate (parabolan) Numer CAS: 10161-33-8
3 Metribolon (metylotrienolon) Numer CAS: 965-93-5
4 Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu Numer CAS: 23454-33-3
5 Tybolon Numer CAS: 5630-53-5
 

Szczegóły kontaktu
Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Tel: +8613429837396

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas