Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.


Niezawodny dostawca surowego proszku steroidowego w Chinach - profesjonalny, wydajny, wiarygodny   

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktySterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Deca Durabolin Nandrolon Decanoate Injection

Im Online Czat teraz
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Otrzymałem przesyłkę i przygotowałem sprzęt. Jestem pod wrażeniem i zadowolony z twoich produktów. Masz mnie jako klienta na całe życie!

—— Andrzej

Tak, otrzymałem wszystko. Naprawdę Cię doceniam! ! Okazało się, że są to doskonałe relacje biznesowe. Jestem bardzo szczęśliwy !!

—— Jameson

Cóż, wszyscy kochają twoje produkty, więc będę robił z tobą interesy w przyszłości!

—— Nona

Deca Durabolin Nandrolon Decanoate Injection

Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Injection
Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Injection Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Injection

Duży Obraz :  Deca Durabolin Nandrolon Decanoate Injection Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Wuhan, Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: WHYC
Orzecznictwo: GMP, ISO 9001, USP, BP
Numer modelu: Dekanian nandrolonu CAS 360-70-3
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 gramów
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 kg / worek foliowy 25 kg / bęben
Czas dostawy: w ciągu 3 dni po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 kg miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Dekanian nandrolonu CAS: 360-70-3
Waga molekularna: 428,65 Nazwa chemiczna: 4-estren-17beta-ol-3-one dekanian
Synonimy:: 19-nortestosterone 17-decanoate; 17-dekanian 19-nortestosteronu; 19-nortestoterone Przewoźnik: EMS, HKEMS, Fedex, DHL, TNT, UPS
Zapłata: Bitcoin, Money Gram, Western Union, przelew bankowy Dostawa: 4-7 dni roboczych od drzwi do drzwi po dokonaniu płatności!
High Light:

Najbezpieczniejszy steryd do wstrzykiwań

,

legalne sterydy do wstrzykiwań

Nandrolon Decanoate Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań do budowy mięśni CAS 360-70-3

 

Opis:
 

Dekanian nandrolonu (bardziej znany wśród sportowców pod nazwą handlową – Deca-Durabolin, Deca-Durabol, Decaneurabol, Metadec, Retabolil) lub decylan nandrolonu, znany również jako 19-nortestosteron 17β-decanoate lub 17β-[(1-oxodecyl)oxy ]estr-4-en-3-one, jest syntetycznym androgenem i sterydem anabolicznym oraz estrem nandrolonu.
 

Został wprowadzony w 1962 roku. Wraz z fenylopropionianem nandrolonu (NPP), dekanian nandrolonu jest jednym z najczęściej stosowanych estrów nandrolonu i jest sprzedawany w wielu krajach na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii i Kanadzie.Zarówno dekanian nandrolonu, jak i NPP są prolekami nandrolonu
 

Deca Durabolin jest również jednym z najbardziej znanych i używanych sterydów na świecie.Jego popularność ustępuje tylko Dianabolowi.
Głównym powodem, dla którego deca jest tak rozpowszechniona, są jego zdolności synergiczne i dobra równowaga między wynikami a skutkami ubocznymi.

 

Jest to bardzo szczególny środek anaboliczny, ponieważ ma wiele unikalnych właściwości, których nie mają inne sterydy anaboliczno-androgenne (SAA).Nieliczne skutki uboczne, które ma, można złagodzić, a nawet zneutralizować, gdy jest stosowany z innymi sterydami zawierającymi testosteron

 

Szybkie Szczegóły:

 

Nazwa:

Dekanian nandrolonu

Nazwa chemiczna: 4-estren-17beta-ol-3-one decanoate;

Synonimy: Deca-Durabolin, Deca-Durabol, Decaneurabol, Metadec, Retabolil; 19-nortestosteron 17-dekanian;dekanian 19-nortestoteronu

NR CAS: 360-70-3

EINECS: 206-639-3

Pakowanie: 1 kg netto / plastikowa butelka lub puszka.

Charakter: biały lub ostrygowy biały do ​​jasnożółtego krystaliczny proszek

Standard: Standard korporacyjny

Test: 98% min.

Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, Anabolin.Jest męskim hormonem, hormonami anabolicznymi lekami. Stosować po zabiegach chirurgicznych w przypadku przewlekłej choroby wyniszczającej, poważnej choroby oraz osłabienia szczupłej, niedołężnej, osteoporozy, dysplazji dziecięcej, niedokrwistości aplastycznej itp.

Wzór cząsteczkowy: C28H44O3

Masa cząsteczkowa: 428,65

Struktura molekularna:

Deca Durabolin Nandrolon Decanoate Injection 0

Przepis na DECA 160mg/ml @250ml
40 gramów dekanatu nandrolonu
162,5 ml oleju sezamowego
12,5ml BA 5%
37,5ml kulki kulkowe 15%

Przepis na DECA 50 ml @ 200 mg/ml
10 gramów dekanianu nandrolonu
32,50 ml oleju sezamowego
2,5ml BA 5%
Kulki 7,50ml 15%

 

Aplikacje:

 

 

Dekanian nandrolonu jest sterydem anabolicznym do wstrzykiwań, a Nandrolon jest sterydem dołączonym do masywnego estru dekanatu.Dekanian nandrolonu wykazuje stosunkowo silne właściwości anaboliczne.Jednak w przeciwieństwie do testosteronu, w budowaniu tkanek nandrolonu dekanatu towarzyszą słabe obiekty androgenne.W dużej mierze działa poprzez zwiększenie liczby hemoglobiny i czerwonych krwinek, a także dramatycznie promuje retencję azotu.Dzięki tym funkcjom zwiększamy ogólną aktywność anaboliczną i zdolności regeneracyjne, prowadząc w ten sposób do bardziej umięśnionej sylwetki.
 

Skromne cechy dekanianu nandrolonu sprawiły, że jest on jednym z najbardziej popularnych sterydów do wstrzykiwań na świecie, bardzo preferowanym przez sportowców ze względu na jego moc promowania ważnego wzrostu siły i beztłuszczowej masy mięśniowej bez silnych androgennych lub estrogennych skutków ubocznych.

 

Skutki uboczne:

 

Deca Durabolin polega na tym, że związek ten jest stosunkowo łagodny pod względem niekorzystnych skutków ubocznych na skórze głowy i skórze.Dzieje się tak, ponieważ enzym 5-alfa reduktaza działa w celu zmniejszenia siły działania nandrolonu, podczas gdy w przeciwieństwie do wielu innych sterydów anabolicznych ten enzym nie ma wpływu, a siła działania testosteronu jest przez niego faktycznie zwiększona.

 

W przeciwieństwie do sterydów na bazie testosteronu, które dostarczają organizmowi metabolitów dihydrotestosteronu (DHT), dekanian nandrolonu rozkłada się do dihydronandrolonu, który ma znacznie słabsze działanie androgenne.Kiedy słabsze metabolity dihydronandrolonu są obecne w organizmie, zastępują silniejsze pochodne DHT na receptorach androgennych.Powoduje to poważne skutki uboczne związane z naturalną produkcją testosteronu, takie jak zaburzenia erekcji (znane wśród sportowców jako Deca-Dick) i tłumione libido.

 

W rezultacie deca wydaje się mieć mniej skutków ubocznych, gdy jest stosowana w cyklach ze sterydami na bazie testosteronu.Czyni to bez zwiększania znaczenia własnych skutków ubocznych testosteronu.Oprócz upośledzenia endogennej produkcji testosteronu, dekanian nandrolonu ma umiarkowane skutki uboczne, gdy stosuje się rozsądne dawki.Zwykle w połączeniu z testosteronem, problemy deki z funkcjami seksualnymi są neutralizowane.Oznacza to, że kulturysta może przyjmować większą ilość anabolików przy mniejszych skutkach ubocznych.
O to właśnie chodzi w synergii – aby suma dwóch sterydów była większa niż dwa sterydy od siebie

 

Cykl:

 

Wraz z testosteronem i dianabolem dekanian nandrolonu jest jednym z najstarszych dostępnych na rynku sterydów.Ponieważ w tamtych czasach było naprawdę mało dostępnych antyestrogenów, stosowanie samej deka-durabolinu było dość rozpowszechnione jako alternatywa dla silnie aromatyzującego testosteronu i dianabolu.Dlatego Deca miał dużo czasu, aby stać się istotną częścią przemysłu sterydowego.

W rzeczywistości Arnold Schwarzenegger przyznał, że jego ulubionym cyklem łączenia były deca durabolin i dianabol

 

Terapia po cyklu (PCT):

 

Chociaż deca durabolin jest bardzo bezpiecznym sterydem, terapia po cyklu (PCT) jest absolutną koniecznością.Jest jednak jedna ważna rzecz, o której należy pamiętać, planując dobry PCT dla dekanianu nandrolonu.Jak omówiliśmy wcześniej, ester dekanianowy sprawia, że ​​ta konkretna wersja nandrolonu jest bardzo długotrwałym sterydem.Dlatego pozostanie w systemie przez chwilę po zatrzymaniu cyklu.

 

Sekret dobrego PCT dla deca polega na kontynuowaniu przyjmowania sterydów na bazie testosteronu przez około dwa tygodnie po zakończeniu cyklu nandrolonowego.Celem jest utrzymanie równowagi hormonalnej tak stabilnej, jak to możliwe, podczas gdy dekanian nandrolonu jest wydalany przez organizm.

 

Jeśli chodzi o leki pomocnicze do stosowania podczas PCT, zdecydowanie zaleca się włączenie Aromasin, HCGenerate ES, Nolvadex i Clomid

 

Dawki:

 

Okres półtrwania Deca durabolin szacuje się na 6 do 8 dni.Należy jednak pamiętać, że według wielu badań pozostaje w organizmie przez około trzy do czterech tygodni.

Pierwotnie miał być wstrzykiwany pacjentom raz na trzy tygodnie.Niemniej jednak, ponieważ jego szczytową aktywność obserwuje się tylko przez około 4 dni, sportowcy zwykle wstrzykują ją raz w tygodniu.W ten sposób podczas cyklu w ustroju gromadzi się dekanian nandrolonu, który stabilizuje poziom we krwi.

Średnia tygodniowa dawka stosowana przez kulturystów wynosi od 200 do 800 mg i rzadko ktoś wstrzykuje więcej.

 

Przede wszystkim, gdy jest ułożony w stos (a dekanian nandrolonu powinien być domyślnie ułożony), dawka deki nie powinna przekraczać dawki testosteronu lub innych sterydów.
Po drugie, deca durabolin daje dość zauważalne wyniki przy 200-800mgs.Wstrzykiwanie więcej niż 800 mg tygodniowo da więcej skutków ubocznych niż wyników.

 

Ponieważ ten steryd jest tak bezpieczny i łagodny w przypadku skutków ubocznych, pozwala na prowadzenie dłuższych cykli.Całkowicie normalne jest prowadzenie 8-12 tygodniowego cyklu z deka.Niektórzy kulturyści planują cykle 16-tygodniowe, ale w takich cyklach czas trwania drastycznie zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia pewnych skutków ubocznych (czy to z deka, czy innych sterydów).

 

Wniosek:

 

Podsumowując, deca durabolin to klasyczny steryd, który jest obowiązkowy dla wielu sportowców, zwłaszcza kulturystów starej szkoły.Jest to steryd o przyzwoitych właściwościach anabolicznych i działa wystarczająco dobrze w połączeniu z innymi SAA.Najbardziej wyjątkową cechą Deca jest to, że jego główne skutki uboczne są neutralizowane przez inne sterydy stosowane w połączeniu z nim, co pozwala na użycie większej liczby środków anabolicznych bez żadnych dodatkowych skutków ubocznych.

 

Wiele badań wykazało, że ten steryd ma bardzo pozytywny wpływ na poziom lipidów, wzrost minerałów kości, układ odpornościowy i pomaga łagodzić problemy ze stawami.Dlatego deca durabolin może być bardzo korzystnym sterydem w wielu aspektach zdrowotnych.

 

Osoby poddawane testom narkotykowym powinny unikać stosowania deca durabolin, ponieważ jest to bardzo uparty steryd, który można wykryć kilka miesięcy po ostatnim wstrzyknięciu.W niektórych szczególnych przypadkach nawet rok później we krwi można znaleźć ślady dekanianu nandrolonu.

 

Mimo że deca durabolin jest dość bezpiecznym sterydem, istnieją pewne sztuczki, o których użytkownik powinien wiedzieć.Jeśli wytyczne dotyczące jazdy na rowerze i PCT nie będą przestrzegane, kilka skutków ubocznych dekanianu nandrolonu stanie się bardzo widoczne

 

Powód wyboru nas:

 

1): najwyższa jakość i konkurencyjna cena:  

Nasza firma jest renomowanym producentem farmaceutycznym z ponad 15-letnim doświadczeniem w Chinach, a wszystkie proszki są dostarczane bezpośrednio z naszej fabryki.

 

2): Szybka, bezpieczna i dobrze zamaskowana dostawa:

Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący oraz wystarczające zapasy zapewniają, że przesyłka może zostać szybko i bezpiecznie dostarczona do Twojej ręki przez DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS itp.

 

3): Doświadczony w eksporcie:

Mamy klientów na całym świecie.Produkty zostały wyeksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Brazylii, Meksyku, Australii, Japonii, Korei, Tajlandii, Indonezji, Urugwaju i wielu innych krajów.Wskaźnik przejścia klienta ≥99%

 

4): Elastyczne warunki płatności:

T / T, Western Union, Money Gram, Bitcoin.Zawsze znajdzie się termin, który będzie dla ciebie dogodny.

 

5): Serdeczna obsługa klienta i obsługa posprzedażna:

Zdjęcia paczki i numery śledzenia zostaną wysłane do Ciebie po jej przygotowaniu.Wszelkie pytania zostaną rozwiązane tak szybko, jak to możliwe.

 

 

Certyfikat Autentyczności:

 

ELEMENTY TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Biały proszek
Identyfikacja Absorpcja w podczerwieni Pozytywny
Analiza 97,0~103,0% 99,15%
Temperatura topnienia 33~37°C 34,5~36,5°C
Strata przy suszeniu 0,5% maks. 0,30%
Dokładny obrót +32°~ +36°(C=1 w dioksanie) +33,5°
Lotne zanieczyszczenia organiczne Maks. 2500 str./min <1000ppm
Pozostałości rozpuszczalników Spełnij wymagania.(USP29) Potwierdza
Czystość chromatograficzna Suma zanieczyszczeń: 3,0% maks. <3,0%
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP32

 

Produkty powiązane:

 
  SERIA NADROLONE  
1 Nandrolon Numer CAS: 434-22-0
2 Dekanian nandrolonu (DECA) Numer CAS: 360-70-3
3 Cypionian nandrolonu Numer CAS: 601-63-8
4 Fenypropionian nandrolonu (Durabolin) Numer CAS: 62-90-8
 

Szczegóły kontaktu
Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Tel: +8613429837396

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas