Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.


Niezawodny dostawca surowego proszku steroidowego w Chinach - profesjonalny, wydajny, wiarygodny   

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyDoustne sterydy anaboliczne

Prawdziwe doustne sterydy anaboliczne stosowane w sporcie Oxandrolone Anavar Weight Loss

Im Online Czat teraz
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Otrzymałem przesyłkę i przygotowałem sprzęt. Jestem pod wrażeniem i zadowolony z twoich produktów. Masz mnie jako klienta na całe życie!

—— Andrzej

Tak, otrzymałem wszystko. Naprawdę Cię doceniam! ! Okazało się, że są to doskonałe relacje biznesowe. Jestem bardzo szczęśliwy !!

—— Jameson

Cóż, wszyscy kochają twoje produkty, więc będę robił z tobą interesy w przyszłości!

—— Nona

Prawdziwe doustne sterydy anaboliczne stosowane w sporcie Oxandrolone Anavar Weight Loss

Real Oral Anabolic Steroids Use In Sports Oxandrolone Anavar Weight Loss
Real Oral Anabolic Steroids Use In Sports Oxandrolone Anavar Weight Loss Real Oral Anabolic Steroids Use In Sports Oxandrolone Anavar Weight Loss

Duży Obraz :  Prawdziwe doustne sterydy anaboliczne stosowane w sporcie Oxandrolone Anavar Weight Loss Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Wuhan, Hubei, Chiny
Nazwa handlowa: WHYC
Orzecznictwo: GMP, ISO 9001, USP, BP
Numer modelu: Oxandrolon Anavar CAS 53-39-4
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 gramów
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 kg / worek foliowy 25 kg / bęben
Czas dostawy: w ciągu 3 dni po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 kg miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Oksandrolon CAS: 53-39-4
Formuła molekularna: C19H30O3 Początek: Wuhan, Hubei, Chiny
Opakowania: Dobrze przebrany Przewoźnik: EMS, HKEMS, Fedex, DHL, TNT, UPS
Zapłata: Bitcoin, Money Gram, Western Union, przelew bankowy Dostawa: 4-7 dni roboczych od drzwi do drzwi po dokonaniu płatności!
High Light:

hormony sterydowe anaboliczne

,

leki sterydowe anaboliczne

Bezpieczna utrata tłuszczu doustne sterydy anaboliczne Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4 99% Min. czystość

 

Opis:

 

Oksandrolon jest jednym z najłagodniejszych, ale najbezpieczniejszych sterydów anabolicznych wszechczasów.Jako tak łagodny steryd jest jednym z niewielu, który jest bardzo dobrze tolerowany przez większość kobiet, do tego stopnia, że ​​w wielu kręgach nazywa się go po prostu „sterydem dla dziewczynek”.Niepopełnić błędu,Oksandrolon może i jest używany z powodzeniem przez wielu mężczyzn, ale dla mężczyzny Oksandrolon cykl, po prostu potrzeba trochę czasu, aby zebrać nagrodę, a jak zobaczymy, okazuje się to trochę niekorzystne.Bez wątpienia, niezależnie od płciOksandrolon jest dobrze przystosowany do cykli cięcia i prawdopodobnie jest to jego główny cel dla większości osób. Oksandrolon ito bardzo szybko działający doustny steryd anaboliczny DHT, który doskonale zachowuje beztłuszczową tkankę, a także zwiększa całkowitą aktywność metaboliczną.Tak, można osiągnąć rzeczywiste przyrosty tkanki, szczególnie w przypadku kobiet, ale dla większości mężczyzn jest to dobreOksandrolon cykl będzie w fazie diety.
 

Oxandrolone po raz pierwszy pojawił się na rynku w 1964 roku, a powodem, dla którego zyskał popularność, była jego łagodność, na tyle łagodna, że ​​można go było przepisywać kobietom, a nawet dzieciom.Oxandrolone był zwykle przepisywany osobom, które musiały przybrać na wadze po operacji, urazie lub długotrwałej chorobie.W społeczności kulturystycznej ten steryd jest często stosowany w połączeniu z silniejszymi sterydami w cyklu.Głównym celem Oxandrolonu jest utrzymanie beztłuszczowej masy mięśniowej podczas odchudzania.Utrzymanie beztłuszczowej masy mięśniowej jest unikalną właściwością Oxandrolonu, więc kulturyści, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, którzy chcą zmniejszyć masę i uzyskać szczuplejszy i elegancki wygląd, nie znajdą nic lepszego niż Oxandrolone.

 

Szybkie Szczegóły:

 

Nazwa:Oxandrolon (Anavar, Oxandrin)
Nazwa chemiczna: 5alpha-androstan-2-oxa-17alpha-methyl-17beta-ol-3-one;
Numer CAS: 53-39-4
EINECS: 200-172-9
Test: 99% min.
Wzór cząsteczkowy: C19H30O3a
Masa cząsteczkowa: 306,4
Struktura molekularna:

 

Prawdziwe doustne sterydy anaboliczne stosowane w sporcie Oxandrolone Anavar Weight Loss 0

 

MP: 215,3-226,3¡ãC
Pakowanie: woreczek foliowy lub puszka.
Dostawa: Kurier ekspresowy.
Charakter: Biały krystaliczny proszek.
Kategorie: Różne;Biochemia;Sterydy (inne)
Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, Anabolin.Jako męski hormon i hormony anaboliczne.

 

Korzyści z Oksandrolon :

1. Być może największą korzyścią związaną z hormonem Anavar jest jego zdolność do leczenia chorób wyniszczających mięśnie, takich jak pomoce, ponieważ znacznie zapobiega rozpadowi mięśni, który jest zarówno powszechny przy takich dolegliwościach, jak i często powoduje druzgocący koniec.
2. Anavar może być również bardzo przydatny w leczeniu ofiar poparzeń, umożliwiając im odzyskanie utraconej tkanki, ale w niektórych przypadkach może okazać się niewystarczające i potrzebne są silniejsze anaboliki.
3. to, co zapewnia Anavar, to czysta tkanka beztłuszczowa i jeśli rozumiesz cokolwiek na temat wydajności, każdy funt tkanki beztłuszczowej jest wart swojej wagi w złocie.
4. W świecie poprawy wydajności Anavar ma różne cechy zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet, ale pod wieloma względami to kobiety odnoszą największe korzyści, tak bardzo w wielu kręgach jest często określany jako Steroid dla dziewczynek.

 

Dawkowanie Anavar dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych
 

Początkujący 30 - 50 mg dziennie
Mediator 50 - 80 mg dziennie
Zaawansowani użytkownicy 80-100 mg dziennie

 

Wcześniejsze dawki Anavar zalecane przez społeczność stosującą sterydy anaboliczne w celu zwiększenia wydajności mieściły się w zakresie 15 - 25 mg dziennie dla początkujących.Jednak dawka Anavar w zakresie 20 - 80 mg na dzień jest wymagana, aby pacjenci z AIDS mogli zatrzymać i odwrócić zanik mięśni.Po ustaleniu tego można śmiało powiedzieć, że dawka Anavar dla początkujących powinna mieścić się w zakresie 30 - 50 mg dziennie.Wiadomo, że początkujący zazwyczaj lepiej reagują na niższe dawki różnych związków niż średnio zaawansowani użytkownicy sterydów anabolicznych lub zaawansowani.Tak jest w tym przypadku, a ponieważ siła Anavara jest co najmniej 3 razy większa niż testosteronu, początkujący powinien być w stanie osiągnąć znaczne zyski z zakresu ustalonego powyżej.Średnie dawki Anavaru zwykle mieszczą się w zakresie 50 - 80 mg dziennie, a zaawansowani użytkownicy rzadko osiągają znacznie wyższe wartości niż ten zakres, gdzie najwyższy zakres dla zaawansowanych użytkowników wynosiłby 80 - 100 mg dziennie.
 

Oksandrolon Układanie:

 

Należy najpierw zrozumieć, że Anavar jest często łączony z innymi sterydami anabolicznymi w cyklu.Wynika to głównie z faktu, że wielu uważa Anavar za łagodny steryd anaboliczny i dlatego konieczne jest stosowanie z nim innych silniejszych sterydów anabolicznych. Należy jednak pamiętać, że definicja zaawansowanego użytkownika sterydów anabolicznych (jeśli chodzi o jakikolwiek steryd anaboliczny) nie jest wysokimi dawkami. Jest również powszechne, że wielu użytkowników chce używać Anavaru jako podstawowego anabolik w każdym cyklu, gdzie dawki Anavaru mogą wylądować na górnym końcu dowolnego z podanych zakresów, podczas gdy inne związki działające w stosie są utrzymywane na niskim poziomie (takie jak testosteronowa terapia zastępcza - TRT - dawki testosteronu). Podobnie jak w przypadku większości doustnych sterydów, Anavar najlepiej układa się z co najmniej jednym preparatem do wstrzykiwania.Po prostu anavar i testosteron działają bardzo, bardzo dobrze.Po cyklu zaleca się stosowanie HCG z doskonałym PCT w celu utrwalenia osiągniętych przyrostów i zachowania masy mięśniowej z cyklu Test-Anavar.

 

Powód wyboru nas:

 

1):Najwyższa jakość i konkurencyjna cena:  

Nasza firma jest renomowanym producentem farmaceutycznym z ponad 15-letnim doświadczeniem w Chinach, a wszystkie proszki są dostarczane bezpośrednio z naszej fabryki.

 

2): Szybka, bezpieczna i dobrze zamaskowana dostawa:

Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący oraz wystarczające zapasy zapewniają, że przesyłka może zostać szybko i bezpiecznie dostarczona do Twojej ręki przez DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS itp.

 

3): Doświadczony w eksporcie:

Mamy klientów na całym świecie.Produkty zostały wyeksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Brazylii, Meksyku, Australii, Japonii, Korei, Tajlandii, Indonezji, Urugwaju i wielu innych krajów.Wskaźnik przejścia klienta ≥99%

 

4): Elastyczne warunki płatności:

T / T, Western Union, Money Gram, Bitcoin.Zawsze znajdzie się termin, który będzie dla ciebie dogodny.

 

5): Serdeczna obsługa klienta i obsługa posprzedażna:

Zdjęcia paczki i numery śledzenia zostaną wysłane do Ciebie po jej przygotowaniu.Każde z twoich pytań zostanie rozwiązane tak szybko, jak to możliwe.

 

 


Certyfikat Autentyczności:

 


Wyniki testów analitycznych

Test analizy

Standard analizy

Wyniki analizy

Identyfikacja (TLC, IR)
HPLC, IR
Pozytywny

Rozpuszczalność
Praktycznie nierozpuszczalny w wodzie;
Słabo rozpuszczalny w chloroformie;
Słabo rozpuszczalny w etanolu.

Zgodne

Temperatura topnienia
229-232 °C 230~232 °C

Strata przy suszeniu
≤1,0% 0,32%

Pozostałości po zapłonie
≤0,2% 0,06%

Powiązana substancja
Zanieczyszczenie 12456810 ≤0,1%
Zanieczyszczenia 379 ≤0,3%
Zanieczyszczenie 11 ≤0,5%
Pojedyncze nieznane zanieczyszczenie ≤0,1%
Całkowite zanieczyszczenia ≤1,0%
Zgodne
Zgodne
Zgodne
Zgodne
0,91%

Pozostałości rozpuszczalników
Etanol ≤1365ppm
Metanol ≤3000ppm

Zgodne

Analiza
98,0~102,0% 98,7%

Zmikronizowany
30 oczek ≥100%
Przechodzić

Wniosek
USP 32 (Bądź zgodny z USP 32)
 

 

Produkty powiązane:

 
  Sterydy doustne  
1 Oxymetholon (Anadrol) Numer CAS: 434-07-1
2 Oksandrolon (Anavar) Numer CAS: 53-39-4
3 Stanozolol (Winstrol) Numer CAS: 10418-03-8
4 Methandrostenolon (Dianabol, metandienon) Numer CAS: 72-63-9

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Tel: +8613429837396

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas