Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.


Niezawodny dostawca surowego proszku steroidowego w Chinach - profesjonalny, wydajny, wiarygodny   

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyDoustne sterydy anaboliczne

Lab Sterydy antyestrogenowe Mesterolone Proviron 10 mg Doustnie CAS 1424 00 6

Im Online Czat teraz
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Otrzymałem przesyłkę i przygotowałem sprzęt. Jestem pod wrażeniem i zadowolony z twoich produktów. Masz mnie jako klienta na całe życie!

—— Andrzej

Tak, otrzymałem wszystko. Naprawdę Cię doceniam! ! Okazało się, że są to doskonałe relacje biznesowe. Jestem bardzo szczęśliwy !!

—— Jameson

Cóż, wszyscy kochają twoje produkty, więc będę robił z tobą interesy w przyszłości!

—— Nona

Lab Sterydy antyestrogenowe Mesterolone Proviron 10 mg Doustnie CAS 1424 00 6

Lab Anti Estrogen Steroids Mesterolone Proviron 10mg Oral CAS 1424 00 6
Lab Anti Estrogen Steroids Mesterolone Proviron 10mg Oral CAS 1424 00 6 Lab Anti Estrogen Steroids Mesterolone Proviron 10mg Oral CAS 1424 00 6 Lab Anti Estrogen Steroids Mesterolone Proviron 10mg Oral CAS 1424 00 6 Lab Anti Estrogen Steroids Mesterolone Proviron 10mg Oral CAS 1424 00 6 Lab Anti Estrogen Steroids Mesterolone Proviron 10mg Oral CAS 1424 00 6

Duży Obraz :  Lab Sterydy antyestrogenowe Mesterolone Proviron 10 mg Doustnie CAS 1424 00 6 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HEPIUS
Orzecznictwo: SGS
Numer modelu: Proviron
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 butelka, 100 tabletek na butelkę
Cena: Negotiated
Szczegóły pakowania: plastikowa butelka
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Przelew bankowy, T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 280 butelek/miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Imię: Proviron specyfikacja: 10mg na tabletkę, 100 tabletek na butelkę
Sposób wysyłki: Fedex, DHL, UPS, USPS, EMS, ETK... Wygląd: Tabletki Doustne
Stosowanie: Medycyna, napój butelkowany, zastrzyk, whatsapp: +8615527079556
Zapłata: Money gram, western union, przelew bankowy, bitcoin Polityka: Zasady dotyczące ponownej wysyłki
High Light:

1424 00 6 Lab Sterydy antyestrogenowe

,

sterydy antyestrogenowe Mesterolone Proviron

Lab Grade Anti Estrogen Mesterolone Proviron 10 mg Steriody doustne CAS 1424-00-6

 

Co to jest Proviron?

 

Proviron to jeden z najstarszych sterydów anaboliczno-androgennych na rynku.Produkt gigantycznej firmy farmaceutycznej Schering, po raz pierwszy pojawił się w 1934 roku. Oficjalnie znany jako Mesterolone, przez lata występował pod wieloma markami, ale nazwa Proviron wciąż dominowała.Pozostał również jednym z najbardziej niezrozumiałych sterydów anabolicznych wśród użytkowników sterydów.

 

Pod wieloma względami Proviron jest bardzo wyjątkowym sterydem anabolicznym.Ma pewne silne podobieństwa do Masterona (Drostanolone) i do pewnego stopnia Anavar (Oxandrolone) i Winstrol (Stanozolol), ale w sumie jest swoim własnym unikalnym zwierzęciem.Jeśli chodzi o wydajność, Proviron nie jest używany do promowania dużych nagromadzeń masy, chociaż może służyć ważnym celom podczas takiej fazy treningu.Jednak przekonamy się, że Proviron jest znacznie bardziej powszechny w cyklach cięcia, ale po raz kolejny jego cel będzie nieco wyjątkowy.

 

Jako środek terapeutyczny Proviron jest jednym z najczęściej stosowanych sterydów anabolicznych we współczesnej medycynie.Jednak hormon Mesterolone nigdy nie został zatwierdzony przez amerykańską FDA.Znajdziemy go przede wszystkim w medycynie europejskiej, zwłaszcza w Europie Zachodniej.Podstawowym celem stosowania jest leczenie niedoborów androgenów, wiek jest najczęstszym winowajcą tego stanu.Jest jednak również stosowany u mężczyzn przed okresem dojrzewania.Hormon ten jest również stosowany jako środek wspomagający płodność u mężczyzn, a to samo w sobie czyni go bardzo wyjątkowym sterydem anabolicznym, ponieważ większość sterydów anabolicznych ma zwykle odwrotny skutek.

 

Funkcje i cechy Proviron:

 

Mesterolone jest sterydem anaboliczno-androgennym pochodzącym z dihydrotestosteronu (DHT).W szczególności jest to strukturalnie zmieniony hormon DHT posiadający dodatek grupy metylowej w pozycji węgla jeden.Pozwala to hormonowi przetrwać po spożyciu doustnym, chroniąc go przed rozpadem wątroby.Jest to jeden z niewielu doustnych sterydów anabolicznych, który nie jest alkilowany C17-alfa (C17-aa), ale zamiast tego zawiera dodaną grupę metylową.Doustny Primobolan jest innym najbardziej znanym doustnym sterydem, który zawiera tę samą grupę metylową.Podczas gdy dodana grupa metylowa w rzeczywistości chroni go przed rozpadem, całkowita biodostępność Provironu będzie znacznie mniejsza niż większości wszystkich doustnych sterydów C17-aa.Z tego powodu straciła na popularności wśród wielu sportowców poprawiających wyniki, ale jak zobaczymy, być może nieuzasadniona.

 

Proviron ma wskaźnik androgenności 30-40 i wskaźnik anaboliczny 100-150.Wszystkie oceny pochodzą od testosteronu i są mierzone względem testosteronu, który ma ocenę 100 w obu kategoriach.Pomimo posiadania oceny anabolicznej, która jest potencjalnie wyższa niż testosteronu, Proviron będzie wykazywał bardzo niskie cechy anaboliczne.Jest to bardzo podobne do Halotestinu (Fluoxymesterone), który ma ogromną moc anaboliczną, ale ma bardzo mało przekładalną aktywność anaboliczną.W przypadku Provironu, choć strukturalnie bardzo anaboliczny, hormon Mesterolone przekształca się i redukuje do metabolitów Diol, zmniejszając z kolei aktywność anaboliczną.Jednak ocena androgenności Proviron to inna historia.W rzeczywistości, jego translacyjna aktywność androgenna wydaje się być zwykle wyższa niż sugerowałaby jej ocena strukturalna.

 

Funkcjonalnie, Proviron posiada cztery podstawowe cechy, które w dużej mierze definiują jego sposób działania.Przede wszystkim hormon Mesterolone ma silne powinowactwo do globuliny wiążącej hormon płciowy (SHBG).W rzeczywistości wydaje się, że jest to jeden z najsilniejszych sterydów anabolicznych pod tym względem.Wiążąc się z SHBG, hormonem częściowo odpowiedzialnym za redukcję wolnego testosteronu, wiązanie SHBG zwiększy ilość krążącego wolnego testosteronu.Co ważniejsze dla użytkownika sterydów anabolicznych, większy odsetek sterydów anabolicznych będzie dostępnych w stanie wolnym, a nie związanym.Prostym sposobem na to jest to, że sterydy anaboliczne, które bierzesz, stają się silniejsze i silniejsze.

 

Proviron posiada również zdolność interakcji z enzymem aromatazy, enzymem odpowiedzialnym za konwersję testosteronu do estrogenu.Wiążąc się z enzymem aromatazy, Proviron może faktycznie hamować aktywność aromatazy, zapewniając w ten sposób ochronę przed estrogennymi skutkami ubocznymi.Nie będzie miał efektu antyestrogennego w pobliżu poziomu mocy inhibitora aromatazy (AI), ale będzie godny uwagi.W zależności od charakteru cyklu, który osoba podejmuje, jest całkiem możliwe, że Proviron zadba o wszystkie twoje potrzeby antyestrogenowe.

 

Hormon Mesterolone będzie również miał silne powinowactwo wiązania z receptorem androgenowym.Po raz kolejny będzie to w pewnym stopniu promować funkcjonalność innych steroidów, ale co ważniejsze, promować zwiększoną aktywność metaboliczną poprzez bezpośrednią lipolizę.Pozostaje nam ostatni problem, który otacza Proviron jako lek na płodność.Jest to steryd anaboliczny, który nie hamuje gonadotropin podobnie jak inne sterydy anaboliczne.Przy minimalnej supresji i niezwykle silnej androgenności, zwiększy to produkcję plemników, ponieważ androgeny są niezbędne do stymulacji spermatogenezy.To nie tylko zwiększa ilość produkowanych plemników, ale znacznie i równie ważne poprawia jakość nasienia.Zanim przejdziemy dalej, zrozumiemy, że Proviron ma zdolność do tłumienia gonadotropin, ale istnieje granica, którą należy przekroczyć, aby zauważalna supresja zakłócała ​​produkcję plemników.Będzie to miało sens, gdy zagłębimy się w sekcję skutków ubocznych

 

Nasza lista pigułek:

 

Nazwa produktu Specyfikacja
anawar 25mg * 100`s
anawar 50 mg * 100 s
Winstrol 50 mg * 100 s
Winstrol 10 mg * 100 s
prowiron (Mesterolon) 50 mg * 100 s
dianabol 25mg * 100`s
turinabol 40 mg * 100 s
aromatyna (eksemestan) 25mg * 100`s
anadroL 50 mg * 100 s
clomid 50 mg * 100 s
nolwadeks (tamoksyfen) 20mg * 100`s
arimidex (anastrozol) 1 mg * 100 s
clenbutrol 40ug * 100`s
2,4-dnp 200mg * 50s
halotestin (fluoksymesteron) 10 mg * 100 s
cialis 20mg * 100`s
t3 50mcg * 100`s
bomby kurkowe 20mg + 50mg (20mgcials+50mg viager)*100`s
test metylowy 10 mg * 100 s
wiagra 100mg * 100`s
letrozol (femara) 2,5 mg * 100 s

 

Lab Sterydy antyestrogenowe Mesterolone Proviron 10 mg Doustnie CAS 1424 00 6 0

Szczegóły kontaktu
Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Tel: +8613429837396

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas