Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.


Niezawodny dostawca surowego proszku steroidowego w Chinach - profesjonalny, wydajny, wiarygodny   

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyPeptyd ludzkiego hormonu wzrostu

Ludzki hormon wzrostu Taitropin HGH 10iu / fiolka ISO9001 do przeciwdziałania starzeniu

Im Online Czat teraz
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Otrzymałem przesyłkę i przygotowałem sprzęt. Jestem pod wrażeniem i zadowolony z twoich produktów. Masz mnie jako klienta na całe życie!

—— Andrzej

Tak, otrzymałem wszystko. Naprawdę Cię doceniam! ! Okazało się, że są to doskonałe relacje biznesowe. Jestem bardzo szczęśliwy !!

—— Jameson

Cóż, wszyscy kochają twoje produkty, więc będę robił z tobą interesy w przyszłości!

—— Nona

Ludzki hormon wzrostu Taitropin HGH 10iu / fiolka ISO9001 do przeciwdziałania starzeniu

Taitropin HGH Human Growth Hormone 10iu/ Vial ISO9001 For Anti Aging
Taitropin HGH Human Growth Hormone 10iu/ Vial ISO9001 For Anti Aging Taitropin HGH Human Growth Hormone 10iu/ Vial ISO9001 For Anti Aging Taitropin HGH Human Growth Hormone 10iu/ Vial ISO9001 For Anti Aging Taitropin HGH Human Growth Hormone 10iu/ Vial ISO9001 For Anti Aging Taitropin HGH Human Growth Hormone 10iu/ Vial ISO9001 For Anti Aging

Duży Obraz :  Ludzki hormon wzrostu Taitropin HGH 10iu / fiolka ISO9001 do przeciwdziałania starzeniu Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny Wuhan
Nazwa handlowa: HGH
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: Taitropina HGH
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 fiolek, 1 opakowanie
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Zgodnie z Twoimi wymaganiami
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, wechat, Alipay, bitcoin
Możliwość Supply: 400 pudełek miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Taitropina HGH Czystość: 99%
Sposób wysyłki: Fedex, DHL, UPS, USPS, EMS, ETK... Wygląd: liofilizowany proszek
specyfikacja: 10iu/fiolkę 10fiolek/zestaw 100iu/zestaw Zasady płatności: Money gram, western union, przelew bankowy (bitcoin)
Czas wysyłki: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności whatsapp: +8615527079556
High Light:

HGH Ludzki hormon wzrostu 10iu / fiolka

,

ISO9001 Ludzki hormon wzrostu HGH

Peptyd ludzkiego hormonu wzrostu Taitropin HGH przeciw starzeniu

 

Taitropin przeciw starzeniu się:

 

Dla większości ludzi starzenie się jest tajemniczym ludzkim procesem biologicznym.Proces ten, podobnie jak każdy inny naukowo udowodniony rozwój, jest naprawdę daleki od niewytłumaczenia.W rzeczywistości starzenie się obejmuje wiele teorii i wyjaśnień, w jaki sposób to naturalne zjawisko dzieje się u wszystkich ludzi. Prawie wszystkie naukowe wyjaśnienia dotyczące starzenia się opierają się na obserwacjach obiektów wokół nas.Proces ten jest zasadniczo przypisywany zasadzie, że jednostka, podobnie jak każde zwierzę i nieożywione, złożone silniki, ma tendencję do pogarszania się lub starzenia wraz z upływem lat.Starzenie się ludzi ma dwa rodzaje – procesy biologiczne i chronologiczne.Według ekspertów starzenie chronologiczne odnosi się do lat, w których żyjesz, podczas gdy starzenie biologiczne pokazuje, jak bardzo zmienia się twoje ciało w porównaniu z tym, jak byłeś z poprzednich lat, a także z innymi osobami w tym samym wieku.Ponieważ proces biologiczny jest najważniejszy w procesie starzenia, możesz teraz mieć większą kontrolę nad swoim zdrowiem, ponieważ można teraz przedłużyć lub spowolnić dojrzałość biologiczną, po prostu stosując się do obecnie dostępnych odkryć medycznych, które mogą zatrzymać proces starzenia.

 

Teorie starzenia się

 

Teorie i badania medyczne związane ze starzeniem się są wyczerpująco objaśniane, aby pomóc ludziom zrozumieć zasady tego procesu.Jedną z podstawowych teorii wyjaśniających, dlaczego zmieniamy się wraz z wiekiem, jest wyjaśnienie genetyczne.Pierwsi naukowcy twierdzą, że nasze biologiczne procesy starzenia są zakodowane w naszych genach.Teoria jasno wyjaśnia, że ​​czynniki środowiskowe mogą dodatkowo wpływać na nasze okresy starzenia się, ponieważ zanieczyszczenia mogą ostatecznie degradować tworzenie się komórek w naszym ciele.Wadą tej teorii jest jednak fakt, że ponieważ starzenie się jest zasadniczo zmapowane na nasze geny, nie możemy nic z tym zrobić.Ponieważ istnieje wiele legalnych i bezpiecznych sposobów na utrzymanie zdrowego i młodszego wyglądu naszego ciała, dzisiejsi eksperci medyczni generalnie lekceważą tę teorię.

 

Tymczasem stres jest kolejnym głównym czynnikiem, który może wpływać na proces starzenia.Znany jako najbardziej złożona teoria starzenia się, stres najwyraźniej wpływa na wzrost i starzenie się gruczołów wewnątrz naszego ciała, zwłaszcza podwzgórza.Podwzgórze jest uważane za „szefa wszystkich gruczołów”, ponieważ kontroluje procesy uwalniania hormonów wszystkich innych gruczołów w ciele.Kiedy doświadczamy zbyt dużego stresu, ten gruczoł stanie się mniej dokładny, co prowadzi do niezrównoważonego poziomu hormonów w naszym ciele i skutkuje bardziej uszkodzonymi tkankami.

 

Co więcej, teoria wolnych rodników jest prawdopodobnie najszerzej akceptowanym wyjaśnieniem starzenia się.Udowodniono, że wolne rodniki lub luźne, wysoce reaktywne chemikalia w organizmie są główną przyczyną uszkodzenia tkanek, gdy są one nadmiernie wystawione na działanie tych chemikaliów.Chociaż wolne rodniki mają wiele zastosowań w organizmie, zbyt dużo tych substancji chemicznych może uszkodzić nasze komórki i tkanki.

 

Wolne rodniki mają niekorzystny wpływ na organizm, ponieważ te chemikalia są wysoce reaktywne.Te chemikalia zawierają dodatkowe elektrony, które umożliwiają im absorbowanie elektronów innych cząsteczek.Ponieważ wolne rodniki wielokrotnie to robią, w końcu zużywają komórki w naszym ciele, a także tworzą w tym procesie nowe chemikalia.W miarę zużywania się komórek w naszym ciele doświadczamy wczesnych oznak starzenia.

 

Wpływ starzenia się na seks

 

Jak wyjaśniono wcześniej, wraz z wiekiem doświadczamy wielu zmian, a zmiany te mogą być zarówno psychologiczne, jak i fizyczne.Niestety, nasza wigor seksualny jest jedną z rzeczy, które nieuchronnie zmieniają się wraz z wiekiem.W młodym wieku mamy do tej aktywności dużo energii, dzięki czemu czerpiemy z niej korzyści i zdobywamy z niej doświadczenia.Ale z wiekiem tracimy zainteresowanie lub mamy mniej energii na seks.

 

Zmiany hormonalne są uważane za normalne oznaki starzenia.Zmiany te mogą jednak znacząco wpłynąć na poziom naszego popędu seksualnego.Jeśli chodzi o mężczyzn, produkcja testosteronu spada z powodu starzenia się i warunków zdrowotnych.To samo dotyczy starzejących się kobiet, ponieważ badania pokazują, że większość kobiet w kwiecie wieku nie ma już silnego wigoru seksualnego, jaki kiedyś miały, gdy były jeszcze młode.

 

Z drugiej strony zmiany fizyczne nie są jedynym czynnikiem, który może wpływać na seksualność starzejących się dorosłych.Zmiany w naszym otoczeniu i środowisku mogą również zmienić wpływ seksu na starzejące się osoby.Wartości i koncepcje seksu niezmiennie zmieniają się na różnych etapach naszego życia.Jeśli jesteś już po pięćdziesiątce lub sześćdziesiątce, zobaczysz, że przekonania i wartości seksualne w twoim czasie są bardzo różne w porównaniu z doświadczeniami i zasadami młodszego pokolenia.W związku z tym zmiany fizyczne i wpływy społeczne mogą zasadniczo wpływać na popęd seksualny każdej starzejącej się osoby.

 

Inne produkty:

 

Nazwa produktów Specyfikacja
1. MGF 2 mg / fiolkę
2. PEG MGF 2 mg / fiolkę
3. CJC-1295 z DAC 2 mg / fiolkę
4. CJC-1295 bez DAC 2 mg / fiolkę
5. PT-141 10mg/fiolkę
6. MT-1 10mg/fiolkę
7. MT-2 10mg/fiolkę
8. GHRP-2 5 mg / fiolkę
9. GHRP-2 10mg/fiolkę
10. GHRP-6 5 mg / fiolkę
11. GHRP-6 10mg/fiolkę
12. Ipamorelin 2 mg / fiolkę
13. Heksarelina 2 mg / fiolkę
14. Sermorelina 2 mg / fiolkę
15. Oksytocyna 2 mg / fiolkę
16. TB500 2 mg / fiolkę
17. Pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / fiolkę
18. HGH 176-191 2 mg / fiolkę
19. Triptorelina 2 mg / fiolkę
20. Tesamorelin 2 mg / fiolkę
21. Gonadorelina 2 mg / fiolkę
22. Gonadorelina 10mg/fiolkę
23. DSIP 2 mg / fiolkę
24. Selank 5 mg / fiolkę

 

Ludzki hormon wzrostu Taitropin HGH 10iu / fiolka ISO9001 do przeciwdziałania starzeniu 0

Szczegóły kontaktu
Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Tel: +8613429837396

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas