Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.


Niezawodny dostawca surowego proszku steroidowego w Chinach - profesjonalny, wydajny, wiarygodny   

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktySterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Metribolon 5 mg iniekcyjne sterydy anaboliczne CAS 965 93 5 Lab

Im Online Czat teraz
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Otrzymałem przesyłkę i przygotowałem sprzęt. Jestem pod wrażeniem i zadowolony z twoich produktów. Masz mnie jako klienta na całe życie!

—— Andrzej

Tak, otrzymałem wszystko. Naprawdę Cię doceniam! ! Okazało się, że są to doskonałe relacje biznesowe. Jestem bardzo szczęśliwy !!

—— Jameson

Cóż, wszyscy kochają twoje produkty, więc będę robił z tobą interesy w przyszłości!

—— Nona

Metribolon 5 mg iniekcyjne sterydy anaboliczne CAS 965 93 5 Lab

Metribolone 5mg Injectable Anabolic Steroids CAS 965 93 5 Lab
Metribolone 5mg Injectable Anabolic Steroids CAS 965 93 5 Lab Metribolone 5mg Injectable Anabolic Steroids CAS 965 93 5 Lab Metribolone 5mg Injectable Anabolic Steroids CAS 965 93 5 Lab Metribolone 5mg Injectable Anabolic Steroids CAS 965 93 5 Lab Metribolone 5mg Injectable Anabolic Steroids CAS 965 93 5 Lab

Duży Obraz :  Metribolon 5 mg iniekcyjne sterydy anaboliczne CAS 965 93 5 Lab Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HEPIUS
Orzecznictwo: SGS
Numer modelu: CAS 965-93-5
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 butelka, 10 ml na butelkę
Cena: Negotiated
Szczegóły pakowania: Szklana butelka
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Przelew bankowy, T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 80 butelek/miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Imię: Metrybolon specyfikacja: 5 mg/ml 10 ml na butelkę
Sposób wysyłki: Fedex, DHL, UPS, USPS, EMS, ETK... Inna nazwa: Metylotrienolon
Stosowanie: Medycyna, rak piersi whatsapp: +8615527079556
Zapłata: Money gram, western union, przelew bankowy, bitcoin Polityka: Zasady dotyczące ponownej wysyłki
High Light:

Metribolon 5 mg iniekcyjne sterydy anaboliczne

,

965 93 5 laboratoryjne sterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Metribolon klasy laboratoryjnej 5 mg sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 965 93 5na raka piersi

 

Co to jest Metribolon?

 

Metribolon, zwany także metylotrienolonem, jest silnym doustnym sterydem anabolicznym, który został pierwotnie opracowany w latach 60-tych w celu leczenia zaawansowanego raka piersi.Jednak szybko wycofano go z rynku ze względu na jego ostre skutki uboczne dla organizmu, zwłaszcza wątroby.Dlatego dziś jest używany wyłącznie w badaniach.

 

Podobnie jak w przypadku większości sterydów, kulturyści i sportowcy eksperymentowali z tym sterydem od tego czasu, ale ze względu na jego surowość i rzadkość wcale nie jest popularny.

 

Metribolone jest najbardziej znany z tego, że jest sterydem, który spowodował, że 11 członków greckiej drużyny podnoszenia ciężarów i 4 członków ich drużyny lekkoatletycznej uzyskało pozytywne wyniki przed Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie w 2008 roku.W rezultacie ich trener podnoszenia ciężarów, Christos Lakovou, został zawieszony za udział w skandalu.

 

Fakty:

 

Być może jedyną dobrą wiadomością jest to, że metribolon nie aromatyzuje ani nie przekształca się w estrogen.Jest jednak wyjątkowo hepatotoksyczny i może być porównywalny do układania 2 lub 3 najostrzejszych doustnych sterydów w tym samym czasie.W rzeczywistości badania wykazały, że eksperymentalne szczury rozwinęły raka narządu po podaniu tego steroidu w nadużyciach.Oczywiście możemy przypuszczać, że ten steryd ma przyłączenie grupy 17-alfa metylowej, co prowadzi do ogromnego obciążenia wątroby.

 

Co więcej, metribolon jest również 19nor steroidem (podobnie jak trenbolone lub deca durabolin) i ma zdolność wiązania się równie dobrze we wszystkich tkankach.Dlatego jest doskonałym wyborem na uniwersytetach badających receptory androgenowe.W rzeczywistości jest używany od lat 70-tych do badań na zwierzętach, ponieważ jest tak odporny na metabolizm, co oznacza, że ​​nie wpływa na wyniki eksperymentów.Co ciekawe, badania kliniczne na ludziach nie są już możliwe ze względu na związane z nimi zagrożenia.

 

Porównania do doustnego trenbolonu:

 

Wiele osób na forach porówna metribolon do doustnego trenbolonu, a „guru” sterydów online będzie twierdzić, że metribolon jest „najpotężniejszym sterydem w historii”.Czy mają rację?

 

Jeśli spojrzysz na strukturę, pierwszą różnicą jest to, że doustny trenbolon nie jest 17-aa, podczas gdy metribolon jest w dużym stopniu metylowany.Co więcej, na papierze metribolon może wydawać się setki razy silniejszy niż prosty testosteron, ale rzeczy na papierze mogą wprowadzać w błąd;w rzeczywistości ci, którzy stosowali metribolon, twierdzą, że jest łagodniejszy niż doustny trenbolon, ale jest znacznie bardziej toksyczny z powodu występującego obciążenia wątroby.

 

Skutki uboczne:

 

Jak wspomniano, metribolon nie aromatyzuje do estrogenu, ale może to być trudny problem.Na przykład anadrol to kolejny doustny steryd, który nie aromatyzuje, ale nadal wiąże się z estrogenem.W międzyczasie metribolon będzie wiązał się z receptorami progesteronu, ponieważ jest związkiem progestagen 19nor.Tak więc, nawet jeśli nie ma aromatyzacji do estrogenu, i tak możesz skończyć z ginekomastią opartą na progestynach (suki cycuszki).

Dodatkowo, ze względu na swoją siłę, metribolon powoduje takie androgenne strony jak agresja, trądzik i łysienie typu męskiego.Gdyby tego było mało, istnieją również wspólne problemy związane ze sterydami, takie jak obciążenie serca i tłumienie.

 

U kobiet spowoduje to wyraźne objawy wirylizacji, więc kobiety-sportowce powinny za wszelką cenę unikać metribolonu.

Wreszcie uszkodzenie wątroby może łatwo wystąpić w przypadku metribolonu, nie tylko dlatego, że ma 17-aa, ale dlatego, że jest wysoce odporny na metabolizm wątrobowy.W związku z tym, jeśli zdecydujesz się na stosowanie tego związku, potrzebujesz dobrego suplementu wspierającego wątrobę i powinieneś wykonać pracę krwi zarówno podczas, jak i po użyciu.Pamiętaj, że jest to najbardziej toksyczny steryd na wątrobę, jaki istnieje!Dlatego bardzo ważny jest silny suplement wspomagający, dlatego zalecam stosowanie podwójnej dawki N2Guard.

 

Dawkowanie:

 

Metribolone nie jest produktem, który powinien być stosowany, dlatego nie polecam go stosować sportowcom ani kulturystom.Ci, którzy są na tyle nierozsądni, aby spróbować, będą stosować dawkę podzieloną od 0,5 miligrama (mgs) do 5mgs na dzień.Jeśli chodzi o czas trwania cyklu, nie należy przekraczać 3 do 4 tygodni stosowania.

 

Wyniki użytkownika:

 

Metribolon może wydawać się najlepszą rzeczą na świecie, ponieważ na papierze jest tak silny, ale to jest mylące.Jak już wspomniano powyżej, faktycznie jest łagodniejszy niż doustny trenbolon, ale bardziej toksyczny dla wątroby.Ci, którym udało się go znaleźć, mówią, że byli rozczarowani wynikami;jednak może to częściowo wynikać z używania zbyt małych dawek lub produktów piętrowych.Uważam, że ilość metribolonu, którą musiałbyś biec i długość cyklu, której potrzebujesz, aby zobaczyć wyniki, byłaby przede wszystkim nieproduktywna dla twojego zdrowia, więc najlepiej jest używać bezpieczniejszych alternatyw.

 

Inne produkty:

 

Nazwa produktu Specyfikacja
anawar 25mg * 100`s
anawar 50 mg * 100 s
Winstrol 50 mg * 100 s
Winstrol 10 mg * 100 s
prowiron (Mesterolon) 50 mg * 100 s
dianabol 25mg * 100`s
turinabol 40 mg * 100 s
aromatyna (eksemestan) 25mg * 100`s
anadroL 50 mg * 100 s
clomid 50 mg * 100 s
nolwadeks (tamoksyfen) 20mg * 100`s
arimidex (anastrozol) 1 mg * 100 s
clenbutrol 40ug * 100`s
2,4-dnp 200mg * 50s
halotestin (fluoksymesteron) 10 mg * 100 s
cialis 20mg * 100`s
t3 50mcg * 100`s
bomby kurkowe 20mg + 50mg (20mgcials+50mg viager)*100`s
test metylowy 10 mg * 100 s
wiagra 100mg * 100`s
letrozol (femara) 2,5 mg * 100 s

 

Metribolon 5 mg iniekcyjne sterydy anaboliczne CAS 965 93 5 Lab 0

Szczegóły kontaktu
Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Tel: +8613429837396

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas