Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.


Niezawodny dostawca surowego proszku steroidowego w Chinach - profesjonalny, wydajny, wiarygodny   

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktySterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Drostanolone Propionate Lab Sterydy anaboliczne CAS 521 12 0 Masteron 100 DP

Im Online Czat teraz
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Otrzymałem przesyłkę i przygotowałem sprzęt. Jestem pod wrażeniem i zadowolony z twoich produktów. Masz mnie jako klienta na całe życie!

—— Andrzej

Tak, otrzymałem wszystko. Naprawdę Cię doceniam! ! Okazało się, że są to doskonałe relacje biznesowe. Jestem bardzo szczęśliwy !!

—— Jameson

Cóż, wszyscy kochają twoje produkty, więc będę robił z tobą interesy w przyszłości!

—— Nona

Drostanolone Propionate Lab Sterydy anaboliczne CAS 521 12 0 Masteron 100 DP

Drostanolone Propionate Lab Anabolic Steroids CAS 521 12 0  Masteron 100 DP
Drostanolone Propionate Lab Anabolic Steroids CAS 521 12 0  Masteron 100 DP Drostanolone Propionate Lab Anabolic Steroids CAS 521 12 0  Masteron 100 DP Drostanolone Propionate Lab Anabolic Steroids CAS 521 12 0  Masteron 100 DP Drostanolone Propionate Lab Anabolic Steroids CAS 521 12 0  Masteron 100 DP Drostanolone Propionate Lab Anabolic Steroids CAS 521 12 0  Masteron 100 DP

Duży Obraz :  Drostanolone Propionate Lab Sterydy anaboliczne CAS 521 12 0 Masteron 100 DP Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HEPIUS
Orzecznictwo: SGS
Numer modelu: CAS 521-12-0
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 butelka, 10 ml na butelkę
Cena: Negotiated
Szczegóły pakowania: Szklana butelka
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Przelew bankowy, T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 180 butelek/miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Imię: Maszt 100 DP specyfikacja: 100 mg/ml 10 ml na butelkę
Sposób wysyłki: Fedex, DHL, UPS, USPS, EMS, ETK... Inna nazwa: Propionian drostanolonu
Stosowanie: Medycyna, budowa mięśni whatsapp: +8615527079556
Zapłata: Money gram, western union, przelew bankowy, bitcoin Polityka: Zasady dotyczące ponownej wysyłki
High Light:

Drostanolone Propionate Lab Sterydy anaboliczne

,

Masteron 100 DP Lab Sterydy anaboliczne

Lab Grade Masteron 100 DP Drostanolone Propionate Sterydy anaboliczne CAS 521 12 0​

 

Co to jest Drostanolone Enanthate?

 

Drostanolone Enanthate jest ściśle podziemnym sterydem anaboliczno-androgennym opartym na wycofanym związku Drostanolone Propionate znanym jako Masteron.Masteron to dość stary steryd anaboliczny stworzony po raz pierwszy w 1959 roku przez Syntex i sprzedawany pod kilkoma innymi markami, takimi jak Masteril, Drolban i Metormon, przy czym Masteron pozostaje najbardziej rozpoznawalny.

 

W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych Masteron odniósł znaczący sukces terapeutyczny, szczególnie w leczeniu nieoperacyjnego raka piersi.Pomimo sukcesu w leczeniu raka i innych dziedzinach medycyny, pod koniec lat 80. i na początku lat 90. Masteron zaczął znikać z rynków amerykańskich i europejskich, a w dzisiejszych czasach nie jest już produkowany.Drostanolone jest nadal zatwierdzonym przez FDA sterydem anabolicznym, ale nie produkuje go żadna apteka w USA.

 

W latach 70-tych iw latach 80-tych Masteron stał się bardzo popularny wśród wyczynowych kulturystów.W rzeczywistości dla wielu kulturystów uważa się go za niezbędny element przygotowań do zawodów i jest popularnym faworytem wśród kulturystów rekreacyjnych podczas cykli cięcia.Ze względu na dołączony ester propionianowy, Masteron musi być wstrzykiwany co najmniej trzy razy w tygodniu, przy czym harmonogram co drugi dzień jest najbardziej wydajny.Ze względu na potrzebę częstych zastrzyków i duże zapotrzebowanie na steryd, wiele podziemnych laboratoriów rozpoczęło produkcję hormonu Drostanolone z dołączonym estrem Enanthate.Nowa kombinacja stała się bardzo widoczna na początku 2000 roku i tak narodził się Masteron Enanthate.Masteron Enanthate jest tym samym sterydem anabolicznym, co Masteron Propionate;sam hormon nie został zmieniony.Jedyną różnicą w obu związkach jest dołączony ester, który wpływa na aktywne życie leku i uwalnianie do organizmu.

 

Funkcje i cechy Masteron Enanthate:

 

Masteron Enanthate (Drostanolone Enanthate) to steryd anaboliczny oparty na dihydrotestosteronie (DHT).Drostanolon jest po prostu strukturalnie zmienionym hormonem DHT.Zmiana zachodzi poprzez dodanie grupy metylowej w pozycji węgla 2. Zapewnia to, że hormon nie ulega rozkładowi metabolicznemu wywołanemu przez enzym dehydrogenazy 3-hydroksysteroidowej znajdujący się w mięśniu szkieletowym.Ta prosta zmiana strukturalna sprawia również, że hormon jest znacznie bardziej anaboliczny, a to daje nam Drostanolone.Po utworzeniu hormonu, zmienionego z DHT, dołącza się ester, w tym przypadku dołączony ester to Enanthate.Enanthate nie jest sterydem ani lekiem, ale niczym więcej niż narzędziem do pomiaru czasu używanym do leku.

Podobnie jak w przypadku Masteron Propionate, Masteron Enanthate jest dobrze znany jako jeden z niewielu sterydów anabolicznych o silnych właściwościach antyestrogennych.Ten steryd anaboliczny nie może zwiększyć poziomu estrogenu;w rzeczywistości może faktycznie obniżyć poziom estrogenu w organizmie.Z tego powodu Drostanolone odniósł sukces w leczeniu raka piersi, a połączenie Drostanolonu i Tamoksyfenu było bardzo powszechne przez wiele lat.Kulturyści z zadowoleniem przyjmują tę cechę, ponieważ estrogen często jest trudny do kontrolowania za pomocą wielu sterydów, a niższy poziom estrogenu często prowadzi do twardszego i bardziej zdefiniowanego wyglądu podczas fazy cięcia.

 

Masteron Enanthate posiada jedne z najbardziej mylących ocen anabolicznych i androgennych spośród wszystkich sterydów anabolicznych, chociaż nie tak mylące jak Halotestin i Anavar.Drostanolon ma powinowactwo wiązania z receptorem androgenowym, które jest pięć razy większe niż testosteron, co nie tylko powoduje twardszy wygląd, ale może również mieć pozytywny wpływ na utratę tłuszczu.Wszystkie sterydy anaboliczne mogą pomóc w poprawie tempa metabolizmu, ale te z silnym powinowactwem do wiązania androgenów mogą mieć wpływ na bezpośrednią lipolizę.

 

Skutki uboczne Masteronu:

 

Pod wieloma względami Masteron jest dość przyjaznym dla skutków ubocznych sterydem anabolicznym.Skutki uboczne stosowania Masteron z pewnością istnieją, ale większość mężczyzn uzna ten steryd za wysoce tolerowany.Jeśli chodzi o kobiety, objawy wirylizacji mogą być silne po tym sterydzie, ale odkryjemy również, że można nimi zarządzać za pomocą odpowiedniego planu.Aby zrozumieć skutki uboczne Masteron, podzieliliśmy je na osobne kategorie wraz ze wszystkim, co musisz wiedzieć.

 

[1] Estrogenne:

 

Masteron nie aromatyzuje i nie ma charakteru progestynowego, co uniemożliwia estrogenne skutki uboczne przy stosowaniu tego sterydu.Oznacza to, że ginekomastia i retencja wody nie będą problemem.Oznacza to również, że wysokie ciśnienie krwi, które czasami jest spowodowane nadmiernym zatrzymywaniem wody, nie będzie problemem.Antyestrogen nie jest potrzebny ze względu na stosowanie tego sterydu;jak wspomniano, sam może mieć działanie antyestrogenne.Jednak w zależności od konkretnego cyklu / stosu, który jest wdrożony, może być potrzebny antyestrogen.

 

[2] Androgenne:

 

Skutki uboczne Masteron mogą obejmować te o charakterze androgennym.Androgenne skutki uboczne mogą obejmować trądzik, przyspieszoną utratę włosów u osób predysponowanych do łysienia typu męskiego i wzrostu włosów na ciele.Na szczęście ten hormon ma umiarkowany poziom całkowitej aktywności androgennej, mimo że jest bezpośrednią pochodną silnego androgenowego DHT.Jednak indywidualna wrażliwość będzie odgrywać silną rolę, ten steryd jest dobrze znany z tego, że znacznie zwiększa łysienie typu męskiego u wrażliwych mężczyzn o wiele bardziej niż wiele sterydów anabolicznych.

Ważna uwaga;hormon Drostanolone nie jest metabolizowany przez enzym 5-alfa reduktazy.Jest to enzym odpowiedzialny za redukcję testosteronu do dihydrotestosteronu.W przypadku Masteron to już DHT;nie ma redukcji.Ponieważ nie ma redukcji, nie ma metabolizmu i nic do zahamowania.Oznacza to, że na androgenną naturę Masteron nie będzie miał silny wpływ inhibitor 5-alfa reduktazy, taki jak Finasteryd.

 

Inne produkty:

 

Nazwa produktu Specyfikacja
anawar 25mg * 100`s
anawar 50 mg * 100 s
Winstrol 50 mg * 100 s
Winstrol 10 mg * 100 s
prowiron (Mesterolon) 50 mg * 100 s
dianabol 25mg * 100`s
turinabol 40 mg * 100 s
aromatyna (eksemestan) 25mg * 100`s
anadroL 50 mg * 100 s
clomid 50 mg * 100 s
nolwadeks (tamoksyfen) 20mg * 100`s
arimidex (anastrozol) 1 mg * 100 s
clenbutrol 40ug * 100`s
2,4-dnp 200mg * 50s
halotestin (fluoksymesteron) 10 mg * 100 s
cialis 20mg * 100`s
t3 50mcg * 100`s
bomby kurkowe 20mg + 50mg (20mgcials+50mg viager)*100`s
test metylowy 10 mg * 100 s
wiagra 100mg * 100`s
letrozol (femara) 2,5 mg * 100 s

 

Drostanolone Propionate Lab Sterydy anaboliczne CAS 521 12 0 Masteron 100 DP 0

Szczegóły kontaktu
Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Tel: +8613429837396

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas