Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.


Niezawodny dostawca surowego proszku steroidowego w Chinach - profesjonalny, wydajny, wiarygodny   

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyDoustne sterydy anaboliczne

CAS 76 43 7 Pharma Sterydy przeciwnowotworowe Halotestin Fluoxymesteron

Im Online Czat teraz
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Otrzymałem przesyłkę i przygotowałem sprzęt. Jestem pod wrażeniem i zadowolony z twoich produktów. Masz mnie jako klienta na całe życie!

—— Andrzej

Tak, otrzymałem wszystko. Naprawdę Cię doceniam! ! Okazało się, że są to doskonałe relacje biznesowe. Jestem bardzo szczęśliwy !!

—— Jameson

Cóż, wszyscy kochają twoje produkty, więc będę robił z tobą interesy w przyszłości!

—— Nona

CAS 76 43 7 Pharma Sterydy przeciwnowotworowe Halotestin Fluoxymesteron

CAS 76 43 7 Pharma Anti Cancer Steroids Halotestin Fluoxymesterone
CAS 76 43 7 Pharma Anti Cancer Steroids Halotestin Fluoxymesterone CAS 76 43 7 Pharma Anti Cancer Steroids Halotestin Fluoxymesterone CAS 76 43 7 Pharma Anti Cancer Steroids Halotestin Fluoxymesterone CAS 76 43 7 Pharma Anti Cancer Steroids Halotestin Fluoxymesterone CAS 76 43 7 Pharma Anti Cancer Steroids Halotestin Fluoxymesterone

Duży Obraz :  CAS 76 43 7 Pharma Sterydy przeciwnowotworowe Halotestin Fluoxymesteron Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HEPIUS
Orzecznictwo: SGS
Numer modelu: Halotestin
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 butelka, 100 tabletek na butelkę
Cena: Negotiated
Szczegóły pakowania: Szklana butelka
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Przelew bankowy, T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 100 butelek/miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Imię: Halotestin specyfikacja: 10mg * 100 tabletek na butelkę
Sposób wysyłki: Fedex, DHL, UPS, USPS, EMS, ETK... Wygląd: Tabletki Doustne
Stosowanie: Medycyna, napój butelkowany, zastrzyk, whatsapp: +8613119583676
Zapłata: Money gram, western union, przelew bankowy, bitcoin Polityka: Zasady dotyczące ponownej wysyłki
High Light:

76 43 7 Pharma Sterydy przeciwnowotworowe

,

Sterydy przeciwnowotworowe Halotestin Fluoxymesteron

Pharma Grade Halotestin Fluoxymesterone do zwalczania raka CAS 76-43-7

 

Co to jest fluoksymesteron?

 

Fluoxymesteron jest niezwykle silnym sterydem anaboliczno-androgennym, który został po raz pierwszy wydany pod koniec lat pięćdziesiątych przez firmę Upjohn pod nazwą handlową Halotestin.Niedługo potem Ciba Pharmaceuticals wypuściła hormon pod nazwą Ultandren, ale Halotestin pozostała najbardziej rozpoznawalną marką.Pharmacia, dawniej Upjohn, obecnie produkuje markę Halotestin.

 

Kiedy Halotestin po raz pierwszy pojawił się na rynku, był reklamowany jako posiadający wiele korzyści terapeutycznych.Ten niezwykle silny steryd anaboliczny został przepisany w celu leczenia wyniszczenia mięśni, niedoboru androgenów u mężczyzn, naprawy tkanki beztłuszczowej, niedożywienia i leczenia złamań kości.Byłby również regularnie stosowany w leczeniu przedłużonej ekspozycji na kortyzon, paraplegię, raka piersi i często podawany ofiarom poparzeń.W przeciwieństwie do wielu sterydów anabolicznych, Halotestin był regularnie przepisywany mężczyznom i kobietom i chociaż jego współczesne zastosowanie jest nieco ograniczone, nadal jest stosowany w leczeniu raka piersi u niektórych kobiet.Hormon jest nadal stosowany w leczeniu niedoborów androgenów u niektórych mężczyzn, ale jest rzadki i jest zatwierdzony do leczenia osteoporozy u niektórych kobiet po menopauzie.

 

W świecie poprawy wydajności Halotestin ma reputację jednego z najpotężniejszych i najszybciej działających sterydów na rynku.Jednak nie jest to jeden z wielu użytkowników sterydów.Ten steryd nie zbuduje dużej masy pomimo ogromnej oceny anabolicznej;w rzeczywistości, to naprawdę nie zrobi wiele dla masowej promocji.Jest to steryd, który jest ogólnie znany jako steryd surowej siły, ale Halotestin znajduje się również w niektórych cyklach cięcia.Nie jest niczym niezwykłym, że niektórzy kulturyści stosują Halotestin na kilka ostatnich tygodni przed zawodami.Może wywoływać przyjemne efekty kondycjonujące, a także naprawdę pomóc w przeforsowaniu końca brutalnej diety.Jednak skutki uboczne tego sterydu nie są żartami, mogą być dość surowe, a to powstrzyma większość ludzi.

 

Funkcja i cechy Halotestinu:

 

Fluoxymesteron jest sterydem anaboliczno-androgennym pochodzącym z testosteronu, a dokładniej strukturalnie zmienioną formą metylotestosteronu.Halotestin to hormon testosteronu z dodaną grupą metylową w 17tenpozycja węgla, aby umożliwić spożycie doustne.Posiada również dodaną grupę fluoro przy węglu 9 i 3 oraz grupę hydroksylową przy węglu 11. Te modyfikacje hamują aromatyzację steroidu i znacznie zwiększają jego androgenny charakter.Androgenny charakter i aktywność Halotestin będzie daleko wykraczać poza metylotestosteron.

 

Dzięki swojej konstrukcji Halotestin ma wskaźnik anaboliczny 1900 i wskaźnik androgenny 850. Wszystkie oceny są mierzone w stosunku do czystego testosteronu, który ma ocenę 100 w obu kategoriach.Oznacza to, że Halo, jak to często jest znane, ma oceny, które są prawie niemożliwe do zrozumienia, ale jego ocena anaboliczna jest niesamowicie myląca.Chociaż ma ogromną wartość anaboliczną, jego anaboliczne tłumaczenie u ludzi wydaje się być bliskie zeru.Ten steryd po prostu nie przekłada się na żaden zauważalny efekt anaboliczny i będzie działał głównie poprzez aktywność androgenną.

 

Halotestin niesie ze sobą niezwykle silne efekty, z których jedne z najpotężniejszych dotyczą czerwonych krwinek.Halo ma zdolność do znacznego zwiększania poziomu hematokrytu i hemoglobiny, a także masy czerwonych krwinek.Wydaje się również, że działa poprzez komórki, które są już zaangażowane w odpowiedź erytropoetyny.Efekty te są w dużej mierze odpowiedzialne za promowane efekty siłowe, a także za zwiększony poziom energii, jaką może zapewnić steryd.

Halotestin niesie ze sobą również silne efekty utraty tłuszczu.Halo ma zdolność promowania regulacji utleniania kwasów tłuszczowych w wątrobie, a także szybkokurczliwych mitochondriów mięśniowych.Dzięki tym efektom, jak również interakcji czerwonych krwinek, mamy steryd, który może mieć wyraźny wpływ na aspekty kondycji wizualnej u osoby, która jest już dość szczupła.

 

Efekty Halotestinu:

 

Efekty Halotestinu, choć niezwykle silne, nie reprezentują tego, co nazwalibyśmy naprawdę wszechstronnym sterydem anabolicznym.Ten steryd ma bardzo specyficzne punkty użycia i chociaż może być korzystny, potencjalne skutki uboczne sprawią, że będzie on niepotrzebny dla większości mężczyzn.Główne efekty Halotestinu obracają się wokół siły i agresji.Kwestia agresji i sterydów anabolicznych jest często wyolbrzymiana, ale w przypadku Halo to naprawdę może wzmocnić agresywny charakter.To z kolei może spowodować, że atleta będzie mocniej naciskać i być jeszcze silniejszym.Chociaż może to zwiększyć agresję, należy pamiętać o kilku ważnych rzeczach.Halotestin nie może zmienić twojej osobowości, odebrać ci zdolności do odróżniania dobra od zła ani zmienić procesu podejmowania decyzji.Może nadać jednostce silniejszą, agresywną naturę, ale to, co robi się z agresją, określa, czy jest to dobre, czy złe.Agresja sama w sobie nie jest złą rzeczą, może być bardzo pozytywnym narzędziem;to, co robimy z agresją, określa, czy jest ona dobra, czy zła.Dla osoby, która jest naturalnie agresywna i zła, użycie Halotestinu sprawi, że stanie się bardziej agresywnym palantem.Dla osoby o zdrowych zmysłach będzie miał więcej agresji do włożenia na siłownię lub na zawody.

 

Ze względu na promocję siły i agresji Halotestin jest popularnym sterydem wśród ciężarowców, sportowców siłowych i wojowników na krótko przed zawodami.Kilka tygodni stosowania przed zawodami jest bardzo powszechne, a wzrost siły może potencjalnie być większy niż jakikolwiek inny steryd anaboliczny.Ta sama siła i agresja może być również użyteczna dla wyczynowego kulturysty na kilka tygodni przed jego pokazem.Odchudzanie w kulturystyce wyczynowej jest brutalnym i prawdopodobnie najtrudniejszym sposobem na dietę na świecie.Pod koniec większość staje się ekstremalnie wyczerpana i ma bardzo trudności z przeforsowaniem treningu.Dodanie Halotestinu tych ostatnich kilku tygodni może pomóc im przejść przez ten niezwykle trudny czas.Zapewni również osobie znacznie twardszy i bardziej zdefiniowany wygląd;jest jednak ważna uwaga.Chociaż Halo może znacznie poprawić kondycję związaną ze wzrokiem, musisz być wyjątkowo szczupły, szczupły w kulturystyce, aby naprawdę coś z tego wyciągnąć.Większość użytkowników sterydów nigdy nie zobaczy takiego poziomu chudości i nie będzie dla nich korzystnego celu stosowania.

 

To w dużej mierze podsumowuje działanie Halotestinu w zakresie korzystnych efektów.Steryd nie jest sterydem budującym masę i nie jest używany jako podstawowy steryd w żadnym cyklu.Jest to steryd do krótkotrwałego stosowania, który niesie ze sobą określone korzyści do określonych celów.W środowisku terapeutycznym, chociaż jest zatwierdzony w niektórych punktach leczenia, stał się niezwykle rzadki.

 

Nasza lista pigułek:

 

Nazwa produktu Specyfikacja
anawar 25mg * 100`s
anawar 50 mg * 100 s
Winstrol 50 mg * 100 s
Winstrol 10 mg * 100 s
prowiron (Mesterolon) 50 mg * 100 s
dianabol 25mg * 100`s
turinabol 40 mg * 100 s
aromatyna (eksemestan) 25mg * 100`s
anadroL 50 mg * 100 s
clomid 50 mg * 100 s
nolwadeks (tamoksyfen) 20mg * 100`s
arimidex (anastrozol) 1 mg * 100 s
clenbutrol 40ug * 100`s
2,4-dnp 200mg * 50s
halotestin (fluoksymesteron) 10 mg * 100 s
cialis 20mg * 100`s
t3 50mcg * 100`s
bomby kurkowe 20mg + 50mg (20mgcials+50mg viager)*100`s
test metylowy 10 mg * 100 s
wiagra 100mg * 100`s
letrozol (femara) 2,5 mg * 100 s

 

CAS 76 43 7 Pharma Sterydy przeciwnowotworowe Halotestin Fluoxymesteron 0

Szczegóły kontaktu
Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Tel: +8613429837396

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas